Nasıl Bir Diş Kaplama Yaptırmalıyız?

Dişleri güzelleştirmek ve işlevlerini, kullanım ömürlerini arttırmak amacı ile diş kaplama uygulanır. Modern diş hekimliğinde yeni bir devir açan zirkonyum diş kaplamalar hakkında konun uzmanı Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dan bilgi aldık.

İstanbul Küçükçekmece Cennet metrobüs durağında bulunan Korudent Diş Kliniğinde bize zaman ayırdığı için teşekkür ederiz. Kliniğin yeri gerçekten mükemmel. İstanbul’da ulaşım zorluğu göz önüne alındığında çok kısa sürede metrobüs ile ulaşılabilen bir konumda. Florya, Cennet metrobüs durağının hemen yanındaki kliniğe Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Yenibosna, Sefaköy, Bahçelievler, Bağcılar, Merter, Zeytinburnu’ndan ulaşım oldukça kolay.

Atatürk Hava limanı yanında bulunan diş kliniği yurt dışından gelen hastalara da sunduğu anlaşmalı oteller ile hizmet vermekte. Hollanda, Almanya, İngiltere, Avusturya, İsviçre gibi ülkelerden gelip Korudent de diş yaptıran hastalar var.

Kaliteli Diş Kaplama Nasıl Olmalı?

Kalite demek sorunsuz ve uzun ömürlü kullanıma müsaade eden mal hizmet demek. Sorun yaşatmadan ihtiyaçları giderdiğinde diş kaplamada kaliteye ulaşmış oluyoruz. Diş kaplama kalitesi de kullanım süresi ve sağlıklı kullanıma imkan tanıması anlamına geliyor. Kaliteli diş kaplama vücut ile biyolojik uyum sağlayan